Úvod > Novinky>Omezení na pivní stezce

Omezení na pivní stezce

1.6.2018

POZOR!!

Při plánování pivního putovaní prosím prozkoumejte pečlivě otvírací doby jednotlivých pivovarů. Rádi vám vždy vyjdou vstříc, ale někdy to není vzhledem k provozu možné. Budeme vás průběžně informovat. Zde máme první dvě OMEZENÍ:

Pivovar Hendrych http://www.pivohendrych.cz/cz/penzion/?sc=aktualne

Krkonošská pivní stezka bude letos již tradičně zahájena 1. 6. 2018. Projít ji můžete až do konce září a čeká vás celkem již šest pivovarů! Toto léto u nás bude možné posedět přímo v našem pivním baru od pátku do neděle. Pokud se stavíte v pondělí až čtvrtek, rádi vám prodáme lahvové pivo na naší prodejně v čase 8:00 - 11:30 a 12:30 - 17:00. Při zakoupení 1l lahve dostanete razítko stezky. Ubytovat se se snídaní můžete v našem penzionu přímo nad pivovarem po celý týden a protože se stezka řádně natáhla, doporučujeme zvážit náš pivovar jako výchozí bod celé túry a přejet do Pece pod Sněžkou třeba autobusem ;-). Těšíme se na vás, tým pivovaru Hendrych

Pivovarská Bašta

V měsíci červnu bude v některých dnech od 18:00 uzavřena restaurace pro soukromou společnost, ale je vždy možné zakoupit lahvové pivo na recepci za které vám tam dají razítko. Od července je opět provoz plně dle otevíracií doby restaurace.

Zpět

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací